Zdalne nauczanie w pigułce

O szkoleniu: 

W związku z obecną sytuacją szkoła zmieniła się całkowicie. Nauczyciele i uczniowie zmuszeni są do pracy zdalnej. Aby zajęcia takie odpowiednio funkcjonowały należy poznać możliwości jakie stwarza sieć. 

Dzięki temu szkoleniu nauczyciele poznają platformy do przeprowadzania lekcji online, stworzą wirtualny zeszyt do notowania i zbierania wiedzy oraz nauczą się tworzyć interaktywne karty pracy na lekcje oraz do testowania.

Uczestnicy otrzymują także materiały dodatkowe ze szkolenia w formie e-booka.

 

Czas trwania: 9 h (termin i godzina do ustalenia z dyrekcją, szkolenie odbywa się w kilku blokach) MOŻLIWA ZMIANA CZASU TRWANIA

 

Program (do konsultacji z dyrektorem):

  1. Wirtualna sala – gdzie i jak spotykać się z uczniami w sieci. Uczestnicy poznają działanie platformy do przeprowadzania zdalnych lekcji na żywo.
  2. Wirtualny zeszyt – gdzie notować podczas zajęć i jak sprawić, aby każdy uczeń miał dostęp do materiałów z jednego miejsca. Jak rozwijać współpracę z uczniami.
  3. Wirtualne karty pracy – tworzenie interaktywnych materiałów do lekcji oraz  testowania

 

Po wykupieniu szkolenia dyrekcja otrzymuje link do wirtualnego pokoju, w którym spotykają się wszyscy uczestnicy. Nauczyciele potrzebują dostępu do internetu na wybranym urządzeniu.

Uwaga! Klikając przycisk KUP TERAZ, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w celu kontaktu z dyrektorem szkoły i dopasowaniu programu.

Inspirownia Edukacyjna

Inspirujemy Ciebie
tak byś inspirował uczniów