Anna Michalska, znana jako M.ania rysowania, wystąpiła w webinarium pt. „Po co myślenie wizualne przedszkolakom… i dorosłym”

Anna Michalska pedagog specjalny – nauczycielka dyplomowana, na co dzień pracująca w Przedszkolu Integracyjnym nr 45 w Warszawie. Trener II stopnia PSPiA KLANZA, autorka programów i warsztatów autorskich, absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Prowadzi warsztaty metodyczne dla nauczycieli i na temat wychowania dla rodziców.
Jest zafascynowana myśleniem wizualnym i notowaniem graficznym oraz różnymi technikami uczenia się. Ukończyła się myślenia wizualnego od Klaudii Tolman, Elżbiety Curyło, Edyty Madej i Agaty Jakuszko-Sobockiej i Agaty Baj. Myślenie wizualne wykorzystuje w codziennej pracy z dziećmi i dorosłymi przygotowując materiały edukacyjne na prowadzone przez siebie zajęcia i warsztaty. Prowadziła zapis graficzny konferencji organizowanych przez Dzielnicowe Centrum Integracji w Warszawie – Mokotów. I jako jedna z Asów Sketchnotingu – zapis konferencji Edukacji Kreatywnej.W sieci obecna na Facebooku – M.Ania-rysowania i Bon ton i inne umiejętności społeczne a także na stronie www.maniarysowania.pl 

Zapraszamy do obejrzenia webinarium

Teraz możesz pobrać zaświadczenie

ZAŚWIADCZENIE